gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Лекція лікаря-нарколога в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

«Життя саме по собі — ні благо, ні зло;
воно вмістилище і блага, і зла, дивлячись по тому,
на що ви самі його перетворите».
М. Монтень


   21 листопада на базі ДВУОР ІМ.С.БУБКИ відбулась лекція-диспут на тему: «Алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління – загрози для молодих людей», яку провів лікар-нарколог Карпов Вадим Іванович разом з психологом кабінету «Альтернатива» КУОЗ «Бахмутської центральної районної  ЦРБ» Макогон Юлією Володимирівною.
   Лікарі розповідали присутнім про причини, шкідливість, класифікацію, способи вживання, залежність від алкоголю, наркотиків та тютюну, а також – способи боротьби з цими шкідливими звичками. Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною у наші часи, а боротьба з ними це задача не тільки держави в цілому, а й кожної окремої людини.
   «Здоров’я – це в першу чергу, спосіб життя людини. Це той стиль, який людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні. Давно доведено, що все, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. До доброго здоров’я людина може йти, будучи зовсім здоровою чи навіть інвалідом. Добре здоров’я містить у собі всі цілі в житті людини, ї інтереси і корисні звички. Це почуття сповнене любові до самого себе!» - підвела підсумки зустрічі Юлія Володимирівна, бажаючи вихованцям училища не ставати на шлях залежності від шкідливих звичок.

 

gallery/профілактика наркоманії, алкогол, тютюн 5