КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Максим Разгонов виборов у Львові «бронзу»чемпіонату України з дзюдо U-18 

    30 та 31 січня 2020 р. у місті Львів відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років, який зібрав близько 600 юнаків та дівчат 2003-2005 років народження з 23 областей та Києва. Студент ДВУОР ім. С.Бубки Максим Разгонов виборов бронзову нагороду.
   До національних стартів, які є відбірковими до чемпіонатів Європи та світу, кращі дзюдоїсти Донеччини готувалися на тренувальному зборі, організованомуна базі спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» міста Миколаївка. 
   В рамках збору 23 січня відбувся олімпійський урок, на якому 50 школярів Миколаївської громади долучились до світу дзюдо.Діти з захопленням слухали президента Донецької обласної федерації дзюдо Дмитра Ігнатенка, який розповів про історію та особливості цього олімпійського виду спорту. До програми уроку увійшли показові виступи юних спортсменів і майстер-клас від бронзової призерки І Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Ксенії Дарчук.
   На базі СОК «Енергетик» міста Миколаївка25 січня пройшов відкритий чемпіонат Донецької області. На трьох татамі боролися близько 320 спортсменів із 16 міст і районів Донецької та Луганської областей.На змагання завітали почесні гості, аби підтримати учасників у їх прагненні до перемоги: директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, заслужений тренер України з дзюдо Ігор Анушкевич та інші почесні гості.
   З Миколаївки збірна Донецької області вирушила до Львова, де 30 та 31 січня відбувся чемпіонат України серед кадетів до 18 років. Бронзовим призером у ваговій категорії до 90 кг став студентДонецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Максим Разгонов (IIкурс 22 група). 
17-річний дзюдоїст з Бахмута переміг Ярослава Сальника з Миколаївщини, Назарія Юрчака з Хмельниччини, Богдана Яричука з Дніпропетровщини, але поступився майбутньому переможцю Миколі Грибику зі Львівщини. У вирішальній сутичці за «бронзу» Максим Разгонов переміг Нікіту Квятковського з Миколаївщини.
   Вітаємо з медальним виступом Максима Разгонова і його наставника -тренера-викладача ДВУОР ім. С.Бубки Давида Осіпяна!