КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Марія Єфремова виборола «золото» в Естонії

   Невичерпну силу духу й волю до перемоги в час, коли ненька Україна потерпає від російської збройної агресії, разом з усіма демонструють спортсмени Донецької області.

   На найвищу сходинку п’єдесталу пошани за підсумками міжнародного турніру з вільної боротьби, що відбувся з 24 по 27 березня 2022 року в місті Таллінн (Естонія), зійшла 15-річна Марія Єфремова з міста Бахмут – учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представниця Школи вищої спортивної майстерності.

   У новій для себе ваговій категорії до 57 кг, де змагалися 20 спортсменок вікової групи «старші кадетки» (2005-2006 роки народження), Марія Єфремова провела сім переможних сутичок. Учениця нашого коледжу почергово довела перевагу над суперницями по підгрупі «А» - з Фінляндії, США, Швеції, Франції, Швейцарії, Литви, а у фіналі здолала Агапі Ампеліду з Греції, тріумфаторку підгрупи «B».

   Відзначимо, що протягом минулого 2021 року Марія Єфремова здобула «золото» усіх престижних змагань: чемпіонату світу серед борчинь до 17 років, чемпіонатів Європи серед спортсменок віком до 15 років та до 17 років. На урочистій церемонії «Спортивне сузір’я Донеччини» її відзначили спеціальною нагородою «Юна зірка».

   Вітаємо спортсменку та її наставників - Максима та Андрія Єфремових, тренерів-викладачів ДОСФКСП ім. С.Бубки.