КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Марія Єфремова виборола другий титул чемпіонки Європи

   З 14 по 20 червня 2021 року в місті Самоков (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби вільної серед кадетів і кадеток віком до 17-ти років, який зібрав національні команди з 31-ї країни Старого Світу. Загалом у Самокові виступили десять україночок і вибороли шість нагород (3+1+2) та здобули кубок за друге місце командного заліку.
   У ваговій категорії до 49 кг змагались 17 талановитих борчинь, яких до Самокова делегували Україна, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Іспанія, Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Швейцарія, а також Російська Федерація. 
Продемонструвавши чудову технічну, тактичну і фізичну підготовку, чемпіонкою Європи стала 15-річна Марія Єфремова (м. Бахмут), кандидат у майстри спорту України, учениця 9-го класу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представниця Школи вищої спортивної майстерності.
   Юна борчиня Донеччини на шляху до звання найсильнішої перемогла усіх суперниць: білоруску Дар'ю Клімович - 3:1 (8:2), росіянку Віолєтту Бірюкову - 3:0 (4:0), полячку Ніколу Моніку Вишнієвську - 4:0 (10:0) і у фіналі турчанку Севім Акбас - 3:1 (10:2). Після яскравої фінальної сутички Єфремова здійснила чемпіонське коло пошани з національним прапором, і на честь її трімфу в Самокові пролунав гімн України. 
   Нагадаємо, за два тижні до цього Єфремова здобула титул чемпіонки Європи серед дівчат віком до 15-ти років. До міжнародних перемог Марію підготували Максим і Андрій Єфремови, тренери-викладачі Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.
З другим європейським титулом - U15 та U17 - юну борчиню та її тренерів привітав директор коледжу ім. С.Бубки Ігор Анушкевич. І побажав подальших успіхів і не зупинятися до досягнтому: "Наступним міжнародним випробуванням для Марії Єфремової буде чемпіонат світу, який відбудеться 19-25 липня в Угорщині. Також за світові титули в Будапешті позмагаються Анастасія Задворна (до 46 кг) і Євгенія Сєдих (до 69 кг). Усі троє - бахмутчанки, які здобувають освіту і тренуються в нашому спортивному коледжі", - зазначив заслужений тренер України.