ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Марія Ларіна – чемпіонка України U-18 з легкоатлетичних метань

З 14 по 16 лютого 2020 р. у місті Мукачеве (Закарпатська область) відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.
   Змагання з трьох дисциплін – метання диска, молота та списа – зібрали майже 300 учасників з 23 регіонів країни. Спортсмени Донецької області набрали 607 очок та посіли четверте місце в командному заліку.
   В активі атлетів Донеччини - шість нагород (три золоті, одна срібна та дві бронзові), половина з них – доробок вихованців Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.
   Медаль найвищого ґатунку у метанні диску(1 кг) серед дівчат до 18 років здобула Марія Ларіна, встановивши особистий рекорд сезону –38,21 м(10 клас, м.Торецьк/Бахмут,тренери Олексій Семенов, Іван Романенко).
   Віце чемпіоном у метанні списа (800 гр)серед юніорів до 20 років став Вадим Анісімов, встановивши персональний рекорд – 57,39 м (III курс, 32 група, м. Бахмут, тренери Володимир Мартинюк, Павло Задорожний).
   Бронзовою призеркою у метання молота (3 кг)серед дівчат до 18 років стала Юлія Токарєва, встановивши особистий рекорд сезону –49,64 м(11 клас, м. Мирноград/Бахмут, тренер Павло Задорожний).
   Вітаємо спортсменів і тренерів з вдалим виступом! Додамо, що національні змагання з легкоатлетичних метань у Мукачевому були відбірковими на Кубок Європи, який відбудеться 21-23 березня у місті Лейрія (Португалія).