КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Медальний виступ на міжнародному турнірі з вільної боротьби в Білорусі

   З 6 по 8 лютого 2020 р. у місті Мінськ (Білорусь) відбувся міжнародний турнір «Медвежонок» з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н.,в якому взяли участь понад 150 спортсменів з Білорусі, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, України, Естонії та Росії.
   На міжнародному турнірі Донецьку область гідно представили спортсменки, які тренуються і навчаються в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут).
   Чемпіонкою у ваговій категорії до 69 кг стала Євгенія Сєдих (I курс 12 група,м.Бахмут, перші тренери – Максим та Андрій Єфремови).
   Срібною призеркою у вазі до 49 кг стала Аїда Керимова (I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут, перший тренер – Олег Нікіфоров).
   Бронзовою призеркою у вазі до 49 кг стала Марина Гетта (I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут, перший тренер – Олег Нікіфоров).
   Бронзовою призеркою у вазі до 57 кг стала Олександра Федорченко (IIкурс 21 група, м. Мирноград/Бахмут, перший тренер – ОлександрВеремієнко).
   Шосте місце у вазі до 43 кг посіла Віолетта Семчова(I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут, перший тренер – Олег Нікіфоров).
   До змагань команду підготував тренер-викладач ДВУОР ім. С.Бубки Григорій Шепелєв. Вітаємо спортсменок і тренерів з медальним виступом!
   Зазначимо, що Євгенія Сєдихі Аїда Керимова зараховані до складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2020 рік.