КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Медичне обстеження в коледжі імені Сергія Бубки

   На три дні, з 6 по 8 жовтня 2022 року, до Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки завітали фахівці Донецького регіонального центру спортивної медицини – два лікарі та дві медичні сестри. Це комунальне неприбуткове підприємство продовжує свою діяльність, попри вимушену релокацію з Бахмута у смт Любешів (Волинська область).

   Прагнеш бути успішним – маєш бути здоровим. Цей принцип є визначальним з молодих років, і беззастережно йому слідують школярі та студенти ДОСФКСП ім. С.Бубки. Аби досягати високих результатів у навчанні та на змаганнях, юні атлети коледжу проходять регулярні медичні обстеження. І навіть евакуація з міста Бахмут до Полтави – вимушена через війну, розв’язану російським агресором проти України, – не порушила освітній та тренувальний процес.

   Медичне обстеження охоплює 150 хлопців і дівчат зі шкільного блоку та студентського набору Донецького обласного коледжу імені Сергія Бубки, які наразі перебувають на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

   Обстеження складається з огляду спортивного лікаря і кардіолога, а також електрокардіографії, спірографії, динамометрії, апаратного аналізу складу тіла, глюкометрії, антропометричних вимірювань. За результатами обстеження спортсменам надано фахові рекомендації щодо харчування й тренувального режиму.