КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Ми у Scientibattle

   У жовтні 2021 року студенти коледжу отримали запрошення взяти участь у науковій битві проєкту “Scientibattle”, що реалізується міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience, громадською організацією “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”. 
   Під керівництвом викладачів Тетяни Нікітіної та Самвела Акопяна була створена команда зі складу студентів І-ІІ курсів та учнів 10-го класу. Капітаном команди був обраний студент ІІ курсу Валентин Лобода. 
   І ось нарешті, 27 жовтня о 14.30 команда зібралась у кабінеті фізики і підключилася до участі в битві на платформі ZOOM. З нами привітались організатори заходу та учасники 46 команд, що презентували навчальні заклади зі Сходу України. 
   Наукові змагання складалися з 7 турів, що містили завдання різного типу: запитання у форматі “Що? Де? Коли?”, тести, вибір зображення, бліц-опитування, запитання з відкритою відповіддю. Основна наукова тематика запитань — природничі науки, агробіологія, ґрунтознавство.
   У запеклій науковій битві команда коледжу посіла 6 місце у загальнокомандному заліку, що є непоганим результатом, адже це був наш перший досвід участі у подібних заходах.