КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Мітинг-реквієм, присвячений п’ятій річниці трагічного обстрілу Бахмута

   13 лютого 2020 р. умісті Бахмут, на подвір’ї ЗОШ №4 (вул. Загородня, 22), вшанували загиблих під час обстрілу району «Східний» російськими найманцями 13 лютого 2015 року.
   П’ять років минуло з того страшного дня, коли проросійські терористи з непідконтрольної Україні території здійснили обстріл мікрорайону «Східний» міста Бахмут. Від ворожих снарядів загинули двоє мирних мешканців. Восьмирічний хлопчик, що назавжди залишиться другокласником, та молода мати, яка своїм тілом закрила донькуі стала для нас матір’ю-берегинею. Поранення різного ступеня важкості отримали семеро людей, серед яких троє – діти. Від ворожих снарядів постраждали будівля школи, людські домівки… 
   Збитки, нанесені місту, склали 2 мільйони гривень, з них 250 тисяч гривень – у приватному секторі. Зусиллями влади, підприємств, волонтерів,благодійних організацій та фондів місто змогло швидко оговтатися та відновити своє життя. У найкоротші терміни відремонтовано школу та відновлено її роботу.
   13 лютого 2020 року на подвір’ї Бахмутської ЗОШ №4 відбувся мітинг-реквієм в пам’ять про ті страшні події та загиблих земляків. Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін,міський голова Олексій Рева, військовики, правоохоронці, викладачі, школярі, батьки, мешканці «Східного»,представники підприємств, ДВУОР ім. С.Бубки, організацій, установ.
   «П’ять років потому наші люди загинули від рук окупанта. Ця втрата завжди залишиться в наших серцях. Від голови Донецької облдержадміністрації хочу висловити слова підтримки родичам загиблих. Будемо сподіватися, що ця клята війна нарешті закінчиться. Разом переможемо!», - сказав Вадим Філашкін.
   Звертаючись до присутніх, міський голова Олексій Рева зазначив: «Нехай цей один з найважчих днів у історії Бахмута  ніколи не повториться, але буде нагадуванням про  людські втрати і зруйновані будинки, про те, що кожен з нас повинен відповідати за долю міста і всієї України».
   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих. На знак шани всіх, кого забрала неоголошена війна, яка триває в країні, присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим мирним мешканцям міста під час артилерійського обстрілу.