КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Момент зневіри

Момент зневіри - це сигнал, що прийшов час для початку вашого розвитку і зростання

   Життя смугасте, і це правда. У кожного з нас бувають моменти щастя і радості. У ці моменти хочеться насолоджуватися, любити, творити. І в цей час ми рідко замислюємося про те, що щось треба міняти в собі, про розвиток, самовдосконалення. Але іноді в наше життя приходять не дуже приємні речі (поразки, невдоволення собою, втрата близької людини, сварка з коханими, розпад сім'ї, звільнення з роботи і т.д.). І людина стає нещасною, відчуваючи смуток і печаль.

   Точка зневіри - найпідступніша точка. І вам вирішувати в який бік від неї почнеться ваш подальший шлях. Чи то почнете себе жаліти і підете в печаль, гнів, страх і горе. Чи то візьмете себе в руки і почнете щось робити для свого розвитку. Для того щоб сьогодні стати краще ніж вчора, а завтра - краще ніж сьогодні. Незадоволені своїм зовнішнім виглядом - саме час не сумувати, а почати займатися побудовою свого красивого і здорового тіла; невдало виступили на змаганнях - проаналізуйте свої помилки і зробіть правильні висновки. Програші і поразки не повинні вас вводити в апатію, а повинні мотивувати вас на подальший розвиток і викликати у вас бажання діяти.

   Життя це як плисти по хвилях. Коли ти зловив хвилю і перебуваєш на її гребені, ти в захваті і насолоджуєшся цим моментів, не треба особливо гребти, хвиля сама тебе несе. Але з часом не роблячи ніяких дій, не змінюючи напрямку руху, тебе накриває нова хвиля. І якщо нічого не робити, тебе в друзки винесе на берег. Ось саме в цей момент, коли тебе накриває хвилею неприємностей, потрібно не сумувати, не жаліти себе і вганяти в стан апатії, а почати діяти. Коли ти зайнят своїм розвитком, тобі не так страшні ці неприємні зміни і головне, тобі ніколи сумувати, адже ти робиш себе краще. Іноді здається, що твої дії не приносять користі не змінюють ситуацію. Але не варто зупинятися, ставай краще, розвивайся і в один прекрасний момент ти зрозумієш, що ти знову на гребені хвилі і будеш задоволений собою. І чим більше буде таких ситуацій, тим більше буде твоя впевненість в собі. Тобі іноді буде дуже важко, але де ти бачив зростання без труднощів. Навіть маленька рослиночка щоб пробитися на поверхню землі, долає великі труднощі.

   Зневіра і бездіяльність це найстрашніші речі, які ви можете робити в моменти неприємностей. Хочу наостанок розповісти вам одну притчу про зневіру.

  Багато років тому Диявол вирішив похвалитися і виставив на загальний огляд усі інструменти свого ремесла. Він акуратно склав їх у скляній вітрині і прикріпив до них ярлики, щоб всі знали, що це таке, і яка вартість кожного з них. Що це була за колекція! Тут були і блискучий Кинджал Заздрості, і Молот Гніву, і Капкан жадібності. На поличках були любовно розкладені усі знаряддя Страху, Гордині і Ненависті. Всі інструменти лежали на красивих подушечках і викликали захоплення кожного відвідувача Ада. А на самій далекій полиці лежав маленький непоказний і досить пошарпаний дерев'яний клин з ярликом «Зневіра». На подив, він коштував більше, ніж всі інші інструменти разом узяті. На питання, чому Диявол так високо цінує цей предмет, той відповів:

- Це єдиний інструмент в моєму арсеналі, на який я можу покластися, якщо всі інші виявляться безсилими. - І він з ніжністю погладив дерев'яний клин. - Але якщо мені вдається вбити його в голову людини, він відкриває двері для всіх інших інструментів.

   Якщо ви дозволите неприємної ситуації вбити в вас клинчик зневіри, в вас посяде страх, гнів, жадібність, горе, біль. Від зневіри рятують тільки дії. І дії спрямовані не на звинувачення і зміну навколишнього світу, а на зміну і вдосконалення себе.

 

Інструктор-методист спортивного відділу

Ходаковська Тетяна

Ваше ім'я  
Эл. пошта  
Ваше питання або побажання  
Зв'язатися з автором даної статті Ви можете скориставшись формою зворотнього зв'язку: