КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Микита Гончаров виборов «золото» в Бухаресті

З 20 по 22 травня 2022 року в місті Бухарест (Румунія) відбулись міжнародні рейтингові змагання з боротьби вільної «Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga». Тріумфально виступила юніорська збірна України U20 – наші спортсмени здобули 17 нагород, у тому числі п’ять золотих.
   У загальний успіх національної команди свій внесок зробив майстер спорту України Микита Гончаров, вихованець Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності. У ваговій категорії до 65 кг представник Бахмутської громади став кращим за суперників з Угорщини, Румунії та Молдови і зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.
У 2021 році Микита Гончаров здобув «срібло» чемпіонату Європи на юніорському рівні та «золото» чемпіонату України, а також був бронзовим призером національної першості серед дорослих. Наставниками талановитого борця є заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови, тренери-викладачі ДОСФКСП ім. С.Бубки.
   За можливість готуватися до змагань та представляти рідну країну на міжнародних турнірах наша юніорська збірна дякує, у першу чергу, Збройним Силам України, які героїчно боронять свободу і незалежність держави, а також Міністерству молоді та спорту України і Національному олімпійському комітету України.