КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Микита Савченко – призер чемпіонату України з боротьби (U23)

З 25 по 27 вересня 2020 року в місті Київ відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років (U23).

На змаганнях Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки представили вісім студентів, і кожен з них доклав максимум зусиль, аби додати очок до командного заліку. Донецька область посіла в ньому десятий рядок, набравши 20 очок, а трійку кращих команд чемпіонату склали Київська область (91 очко), Харківська (73 очки) і Одеська (46 очок).

На столичному килимі відзначився Микита Савченко (IV курс, с. Зайцеве Бахмутського району), який виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 61 кг, а також виконав норматив майстра спорту України з боротьби вільної.

У ваговій категорії до 57 кг сьоме місце посів Олексій Дзюбенко (III курс, м. Бахмут).

У ваговій категорії до 61 кг десяте місце посів Микита Гончаров (IV курс, с. Іванівське Бахмутського району).

У ваговій категорії до 65 кг п’яте місце посів Микита Карманов (IV курс, м. Селидове), а сьоме місце – Данило Левус (IV курс, м. Бахмут).

У ваговій категорії до 70 кг виступив Дмитро Черніков (IV курс, м. Бахмут).

У ваговій категорії до 125 кг восьме місце посів Артем Корбан (III курс, м. Бахмут), а дев’яте місце – Олександр Саранов (IV курс, с. Новогнатівка Волноваського району).

До чемпіонату команду підготували тренери-викладачі коледжу ім. С.Бубки: Андрій і Максим Єфремови, Григорій Шепелєв, Людмила Скляренко, Ірина Гусяк.