КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

gallery/logonew

На будівництві учбового корпусу розпочав роботу баштовий кран

   31 липня 2020 р. заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик ознайомилисяз ходом поточних робіт на місці будівництва учбового корпусу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. На будівництві розпочав роботу баштовий кран.
   Відновлення повноцінної діяльності після переміщення з Донецька в місто Бахмут продовжує єдиний у регіоні навчальний заклад, який сприяє підготовці спортсменів області високого класу – Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки, що з липня отримало назву «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки».
   Одним із проєктів, спрямованих на покращення бази цього комунального закладу, є будівництво учбового корпусу на 400 учнів та студентів, яке розпочалося навесні 2020 року. Так, на місці зведення об’єкту наразі виконано земляні роботи, і на будівельному майданчику почав функціонування баштовий кран. Станом на сьогодні триває облаштування фундаменту: під частину будівлі, де розміщуватимуться учбові приміщення, його готовність складає 90%, під майбутні спортивні зали – 30%. Окрім цього, будівельники взялися за підготовку фундаменту для гаражів, які вміщатимуть 3 учнівських автобуси.
   Загальна вартість проєкту зі спорудження навчального корпусу по вулиці Благовіщенській за експертним звітом складає 176330,862 тис. грн., фінансування передбачено за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. До кінця 2020 року планується зробити винос комунікаційних мереж, підпірні стіни та огородження, конструкцію самого корпусу, гараж, збудувати метальне поле з тренувальними майданчиками на стадіоні «Авангард», що поруч.
   У цілому проєктом зведення учбового корпусу для комунального закладу «ДОСКСП ім. С. Бубки» передбачено: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард» бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.