КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

На будівництві навчального корпусу встановлюють віконні блоки

   8 квітня 2021 року в ході робочого візиту заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик оглянули будівництво навчального корпусу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

   Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки, яке з липня 2020-го отримало назву «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» – це комунальний навчальний заклад, що сприяє підготовці спортсменів регіону високого класу. З 2015 року він функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник», орендує для проведення тренувань стадіон «Металург». Великим поштовхом щодо відновлення повноцінної діяльності є реалізація проєкту з будівництва навчального корпусу на 400 учнів та студентів.

   На сьогодні загальна готовність об’єкту, спорудження якого розпочалося в травні 2020 року за рахунок коштів ДФРР та обласного бюджету, складає понад 30 відсотків. Так, повністю виконано роботи щодо фундаменту, ведеться облаштування конструктиву каркасу чотириповерхової будівлі навчального корпусу та внутрішніх перегородок, зокрема, встановлюють металопластикові віконні блоки в навчальній частині корпусу, розпочато підготовку з облаштування внутрішніх мереж водо-, електропостачання та каналізації. На 20 виконано земельні роботи щодо улаштування метального поля на території стадіону «Авангард», на 40 відсотків збудовано гараж для учнівських автобусів.

   Загалом проєктом зведення навчального корпусу для КЗ «ДОСКСП ім. С. Бубки» передбачено: будівництво універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, а також облаштування на стадіоні «Авангард» бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота.

   Додамо, що після проведення реконструкції 5-поверхового гуртожитку, який розташований поруч і раніше був на балансі Бахмутського педагогічного училища, коледж також матиме власну базу для проживання спортсменів.