КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

На обласних змаганнях з вільної боротьби маємо 14 нагород

З 28 по 30 вересня 2020 року на базі Комплексної ДЮСШ міста Слов’янськ відбулись регіональні змагання з вільної боротьби серед чоловіків і жінок – чемпіонат Донецької області та Кубок Донецької області.
   Звання кращих та право представити Донеччину на відкритому Кубку України, що має відбутися з 15 по 18 жовтня в Києві, виборювали спортсмени з міст Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, а також Волноваського та Слов’янського районів.
   На змаганнях виступили 14 представників Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, і кожен з них зійшов на п’єдестал пошани.
   У змаганнях серед чоловіків золоті нагороди у своїх вагових категоріях вибороли:
57 кг – Олексій Дзюбенко (III курс, м. Бахмут);
61 кг – Микита Савченко (IV курс, с. Зайцеве Бахмутського району);
65 кг – Микита Гончаров (IV курс, с. Іванівське Бахмутського району);
125 кг – Олександр Саранов (IV курс, с. Новогнатівка Волноваського району).
   Віцечемпіонами змагань стали:
65 кг – Микита Карманов (IV курс, м. Селидове);
70 кг – Данило Левус (IV курс, м. Бахмут);
74 кг – Дмитро Черніков (IV курс, м. Бахмут);
125 кг – АртемКорбан (III курс, м. Бахмут).
   У змаганнях серед жінокзолоті нагороди у своїх вагових категоріях вибороли:
50 кг – Тетяна Профатілова (IV курс, м. Торецьк);
53 кг – Анастасія Кудрявцева (III курс, м. Бахмут);
55 кг – Ірина Гусяк (тренер-викладач, м. Бахмут);
62 кг – Катерина Зелених (IV курс, м. Бахмут);
72 кг – Орина Білоус (IV курс, м. Бахмут);
   Віцечемпіонкою змагань в категорії 53 кг стала Олександра Федорченко (3 курс, м. Мирноград).
   Кращих борців і борчинь нагородили грамотами й медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
До змагань команду коледжу ім. С.Бубки підготували тренери-викладачі Андрій і Максим Єфремови,Григорій Шепелєв,Людмила Скляренко, Ірина Гусяк.