КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

На період карантину – навчаємось і тренуємось дистанційно

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ  ФІЗИЧНОЇ  КУЛЬТУРИ ТА  СПОРТУ
ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУІМ.С.БУБКИ
Наказ

Про запобігання поширенню
коронавірусу COVID-19
в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ


   Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», згідно листа Голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Кириленка П.О. від 12.03.2020 року № 231/5-20 «Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», згідно наказу Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року № 01-07/222 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 12.03.2020 року № 6 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19»

НАКАЗУЮ:
1.    Встановити в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ карантин на період з 12.03.2020 року з 18.00 до 03.04.2020 року.
2.    Зупинити навчальний процес з 13.03.2020 року.
3.    Зупинити навчально-тренувальний процес, обмежити участь учнів та студентів у змаганнях та навчально-тренувальних зборах, окрім спортсменів, які готуються за програмами збірних команд України (у кожному випадку вирішується питання спортсмена в індивідуальному порядку).
4.    Забезпечити виїзд дітей, що мешкають у гуртожитку до свого постійного місця проживання. Місцевих дітей відправити додому.
5.    Заборонити направлення за кордон учнів, студентів та працівників до країн з високим ступенем ризику зараження.
6.    Старшій медичній сестрі ТКАЧЕНКО Людмилі Володимирівні – забезпечити місця для ізоляції учнів та студентів з ознаками гострих респіраторних захворювань.
7.    Старшій медичній сестрі ТКАЧЕНКО Людмилі Володимирівні – забезпечити дворазовий термометричний контроль учнів, студентів та працівників.
8.    Завідувачу виробництва СКРИПЦІ Поліні Владиславівні – продовжувати безперебійну роботу їдальні до повного виїзду учнів та студентів, з забезпеченням сурового дотримання санітарних норм.
9.    Завідувачу господарства ЗАЛІСЬКІЙ Тетяні Михайлівні забезпечити гуртожиток, навчально-адміністративний, їдальню та інші будівлі миючими та дезінфікувальними засобами.
10.    Доручити коменданту гуртожитку ФЕДЕНКО Тетяні Андріївні, завідувачу господарства ЗАЛІСЬКІЙ Тетяні Михайлівні, завідувачу виробництва СКРИПЦІ Поліні Владиславівні, заступнику директора з виховної роботи ДУДНИК Світлані Віталіївні та старшій медичній сестрі ТКАЧЕНКО Людмилі Володимирівні провести повне генеральне прибирання в усіх приміщеннях та місцях загального користування ДВУОР ІМ.С.БУБКИ перепрати та перепрасувати усю використану білизну.
11.    Встановити суворий пропускний режим на територію ДВУОР ІМ.С.БУБКИ.
12.    Заступнику директора з навчальної роботи НАЙДЕНКО Тетяні Вікторівні:
-    забезпечити та організувати умови для самостійного навчання учням та студентам матеріалу дисциплін та предметів згідно навчального плану другого семестру на засадах дистанційних заходів підготовки;
-    внести відповідні зміни до графіку освітнього процесу у 2019/2020 навчальному році;
-    при умові нормалізації епідеміологічної ситуації в країні та завершення введеного карантину період з 23.03.2020 року по 29.03.2020 року вважати весняними канікулами для шкільного блоку, згідно навчального плану;
-    розробити пропозиції щодо введення додаткових занять з метою виконання навчального плану після нормалізації епідемічної ситуації.
13.    Керівникам всіх структурних підрозділів:
-    організувати інформування здобувачів освіти та всіх співробітників щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання;
-    забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та гострих респіраторних інфекцій;
-    забезпечити постійне провітрювання всіх приміщень, класних кімнат, кімнат гуртожитку;
-    проводити бесіди та інструктажі з учнями, студентами та персоналом училища щодо профілактики захворювання за допомогою класних годин, медичного персоналу училища та вихователів гуртожитку;
-    посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм;
-    не допускати до роботи працівників із симптомами вірусної інфекції;
-    сприяти оформленню відпусток працівникам, які мають дітей віком до 14 років, за їхнім бажанням;
-    здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи;
-    розглянути можливість виконання працівниками інших видів робіт, надання відпусток, інших днів відпочинку за раніше відпрацьований час, згідно чинного законодавства.
-    забезпечити контроль за економією енергоносіїв;
-    обмежити проведення запланованих нарад та засідань;
-    обмежити пересування дітей громадським транспортом;
-    провести роз’яснювальну роботу щодо уникнення рукостискань, обіймів між учнями та студентами, щодо обмеження контакту з тваринами.
14.    Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                                    І.К. Анушкевич