КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

На стадіоні «Авангард» демонтували трибуни

   30 квітня начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідав місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлюють повноцінну діяльність Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки та обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.
   Володимир Мицик перевірив хід слідування наміченому графіку завдань, а також акцентував увагу на дотриманні підрядниками термінів виконання робіт.
   Нагадаємо, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, яке відіграє дуже важливу роль у процесі підготовки спортсменів високого класу, з 2015 року функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» за адресою: вул. Черняховського, 26.
   З метою забезпечення училища власними спортивними спорудами було розроблено проєкт щодо будівництва учбового корпусу на 400 учнів та студентів по вулиці Благовіщенській, який фінансуватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. 
На сьогоднішній день проводяться підготовчі роботи: виконано знесення трибун та вирівнювання ґрунту, триваєспорудження тимчасової огорожі будівельного майданчика, ведуться земляні роботи з копання котловану.
   Відзначимо, що реалізація проєктущодо учбового корпусу для ДВУОР ім. С.Бубки передбачає: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард», що поруч, бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.