КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

На стадіоні «Авангард» тривають земляні роботи

   19 травня 2020 р. заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлює повноцінну діяльність Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.

   Вадим Філашкін та Володимир Мицик перевірили хід слідування наміченому графіку завдань, а також акцентували увагу на дотриманні підрядниками термінів виконання робіт.

   Нагадаємо, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, яке відіграє дуже важливу роль у процесі підготовки спортсменів високого класу, з 2015 року функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» за адресою: вул. Черняховського, 26.

   З метою забезпечення училища власними спортивними спорудами було розроблено проєкт щодо будівництва учбового корпусу на 400 учнів та студентів по вулиці Благовіщенській. Його загальна вартість за експертним звітом складає 176330,862 тис. грн., і фінансуватимуться він за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. На сьогоднішній день виконано 80% підготовчих робіт, тривають земляні роботи.

   Відзначимо, що реалізація проєкту щодо учбового корпусу для ДВУОР ім. С.Бубки передбачає: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард», що поруч, бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.