gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Навчальна практика в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ (Е. Панарін, Н. Чайка)

Подорож машиною часу

   Що може бути цікавішим, ніж екскурс у минуле, у ті часи, про які розповідали бабуся і дідусь, побачити речі, якими зараз не користуються. Де це можна зробити? Звичайно, у музеї!

   Саме томукласні керівники 7 класу ДВУОР ім. С.Бубки Едуард Панарін та 8 класу Наталя Чайка у рамках проведення літньої практики організували для своїх учнів відвідування Міського краєзнавчого музею м. Бахмут. Школярів чекала експозиція «Ретротехніка».

   Екскурсовод провела учнів по кімнатам музею, цікаво та пізнавально розповідала про кожний виставлений експонат. Діти мали змогу побачити техніку 30-50-х років:перші телефонні апарати та телевізори, один із перших механічних калькуляторів – арифмометр та перший персональний комп’ютер. Учні були здивовані розмірами апаратів та невеликою кількістю їхніх функцій у порівняння із сучасними гаджетами.

   Не менш цікаво пройшов показ діафільму за допомогою діапроектору – народної казки «Маша та ведмідь». Діти дізналися, що раніше не було відеомагнітофонів та DVD–плеєрів, і навіть не у кожній родині був діапроектор або програвач пластівок.

   Багато корисного дізналися учні під час екскурсії. Сподіваємося, що протягом нового навчального року відбудуться нові, не менш цікаві екскурсії до краєзнавчого музею, які поможуть учням більше дізнатися про історію та культуру рідного краю, познайомитися з роботами художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

   Є така професія – людей рятувати!

   Багато різних професій є у світі:лікар і учитель, пекар і водій, артист і журналіст. А є така професія сміливих,відважних та сильних чоловіків – рятівник.

   Із метою профорієнтаційної роботи та національно-патріотичного виховання у рамках проведення літньої практики класний керівник 7 класу ДВУОР ім. С.Бубки Едуард Панарін організував для своїх учнів відвідування Пожежно-рятувальної частини № 47.

   Співробітник Пожежно-рятувальної частини № 47, рятівник 8 загону Володимир Марахівський розповів учням про роботу рятівника, складнощі та специфіку роботи, складні випадки під час рятування людей та причини таких випадків. Він ще раз нагадав дітям про безпеку життєдіяльності, правила безпечної поведінки з вогнем, газовими та електроприладами. Саме від виконання цих правил залежить життя людини.

   Володимир Марахівський разом із колегами показали  дітям рятувальну машину, розповіли про особливості її роботи, про призначення різних частин машини.

   Хлопці та дівчата з великим задоволенням слухали розповіді рятівників, подякували їм за їхню таку важливу працю, сфотографувалися  разом напам’ять.

   Дуже важливо знайомити дітей з такими людьми, які, ризикуючи власним життям, рятують життя тим, хто потрапив в біду. І хай всі діти будуть не лише знати, але й виконувати найголовніші правила безпеки, щоб рятувальники проводили лише профілактичну роботу.

Уроки духовності для учнів ДВУОР ім. С.Бубки

   Із метою формування всебічно розвиненої особистості, розвитку моральних та духовних якостей вихованців у рамках проведення літньої практики класний керівник 7 класу ДВУОР ім. С.Бубки Едуард Панарін організував для своїх учнів відвідування Свято- Миколаївського храму

м. Бахмут.

   На подвір’ї  Храму дітей щиро зустріла Ольга Чікова, педагог, викладач музики Воскресної школи. За чашкою чаю вона розповіла учням про навчання у Воскресній школі, вивчення Біблії, заняття хоровим співом та театралізовані вистави до церковних свят. Також вона розповіла про історію

   Свято- Миколаївського храму м. Бахмут, ознайомила з найбільш відомими іконами та нагадала про 10 заповідей Божих. Діти уважно слухали розповідь, задавали питання, які їх турбують, разом із викладачем повторили молитву «Отче наш».

   Хлопці та дівчата, більшість з яких живуть у інших містах, вперше побували у Свято- Миколаївському храмі, побачили красу цього Храму та відчули його величність. Діти помолились перед святими іконами, поставили свічки за мир в Україні.

   Наприкінці зустрічі  Едуард Панарін подякував за проведений урок духовності для своїх учнів та сказав: «Я бачу в очах дітей радість і хвилювання, сподіваюсь, що вони навчаться бути добрими християнами, співчувати іншим людям та поважати один одного».

gallery/літня практика (10)