КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Не дай СНІДу шанс

   1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визначних міжнародних днів здоров`я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров`я, і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.

   В перший день зими в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ було проведено ряд заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД. 

   Педагог-організатор А.Є. Лисенко разом із студентами з учнівсько-студентського самоврядування провели вікторини під час загально училищних перерв «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД?». За відповіді діти отримували червоні стрічки та за їх допомогою створювали велику об’ємну стрічку, яка є символом боротьби зі СНІДом. Нагадуємо, що ця стрічечка, як символ розуміння СНІДу, була задумана на весні 1991 року художником Франком Муром.

   На виховних годинах «Не дай СНІДу шанс» молодь ознайомилась із книжковою виставкою бібліотеки училища та в ході бесід дійшли висновку, що СНІД – проблема не тільки медична, а й соціальна, економічна, моральна, правова. Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД усього суспільства. Відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається на кожного громадянина. Адже, лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.