КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Ніка Шурда – чемпіонка Європи U18 зі стрибків у воду

   З 17 по 24 липня 2022 року в місті Бухарест (Румунія) відбувся чемпіонат Європи серед юніорів зі стрибків у воду.

   Студентка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки Ніка Шурда разом Анною Арнаутовою блискуче виступили в синхронних стрибках з триметрового трампліну. Захопивши лідерство з самого першого стрибка, спортсменки обласної ШВСМ впевнено подолали увесь фінал, набрали в підсумку 257,40 бали і здобули золоті медалі європейської першості.

   «Я дуже щаслива, що у змозі прославляти мій рідний Маріуполь та змогла заспівати гімн своєї країни на п’єдесталі чемпіонату Європи, – написала Ніка Шурда на своїй сторінці в соцмережі. – Кожна з нас подолала багато труднощів перед цим золотом, я шалено вдячна тренерам, які нас готували, хорватській федерації за те, що в такі складні часи дали нам базу для тренувань, та звичайно ж я вдячна своїм батькам за те, що завжди вірили в мене і підтримували. Це золото ми присвячуємо всім воїнам, які захищають нашу країну, і моєму татові, який досі перебуває в полоні у РФ… Я вірю, що його скоро звільнять і він буде шалено щасливий за нас, а ми продовжуємо працювати на своєму фронті і підіймати прапор України на змаганнях. Всім щиро дякую за підтримку та привітання».

   Загалом у чемпіонаті Європи серед юніорів (U16/U18) взяли участь 22 країни. Збірна команда України, яку представили 10 спортсменів, виборола вісім нагород (чотири золоті та чотири бронзові). У підсумку наша команда посіла друге загальнокомандне місце попри те, що у змаганнях не брали участі лідери збірної (Олексій Середа, Ксенія Байло та Кірілл Болюх), тому тренерський штаб задоволений результатом команди.