gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Обережно - вибухонебезпечні предмети!

   Красива і багата земля України. Рясніє вона корисними копалинами, лісами, озерами та річками, садами та хлібами. Але земля нашої країни ще таїть неждану небезпеку.Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: в лісі, на свіжозораному полі, навіть на околицях міст і сіл. Небезпека від залишених бойовими подіями вибухонебезпечних засобів, від яких не застрахована жодна людина, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду предметами досить актуальним.

   Вибухонебезпечні предмети спроможні принести людям, тваринам поранення чи загибель, будівлям пошкодження або руйнування. Тому, 17 травня в училищі для учнів та студентів представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста проведено роз’яснювальну роботу з питань безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами.

   Під час зустрічі студентській молоді надано рекомендації щодо поведінки і дій з небезпечними предметами, визначено правила евакуації з приміщень, перші й необхідні дії при знаходженні вибухонебезпечних засобів.

gallery/обережно - вибухонебезпечні предмети!-1