КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Ілля Москаленко – переможець і призер чемпіонату світу з важкої атлетики U20

   З 21 по 31 травня 2021 року в місті Ташкент (Узбекистан) триває чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів (U20).

   У складі нашої національної команди блискуче виступив 19-річний майстер спорту України Ілля Москаленко (м. Бахмут/Краматорськ), студент четвертого курсу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки (класний керівник – Наталя Гордєєва).

29 травня в столиці Узбекистану змагались 14 найсильніших важкоатлетів планети, які виступають у ваговій категорії до 96 кг. Своїх представників на світовий форум делегували Україна (Ілля Москаленко і вихованець Херсонського фахового спортивного коледжу Максим Домбровський), Вірменія (1), Іран (1), ОАЕ (1), Палестина (1), ПАР (1), Польща (1), США (2), Хорватія (1), Чилі (1), а також Російська Федерація (2).

   У дуже щільній конкуренції Ілля Москаленко виконав п’ять вдалих спроб, продемонструвавши п’ятий результат у ривку (155 кг), найкращий – у поштовху (194 кг) і третій – за сумою двох вправ (349 кг).

   На церемонію нагородження представник Донеччини вийшов з прапором України і отримав заслужені нагороди – золоту і бронзову медалі «IWF Junior World Championships Tashkent 2021».

   З черговою гучною звитягою директор КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки», заслужений тренер України Ігор Анушкевич привітав нашого чемпіона і висловив подяку тренерам-викладачам відділення важкої атлетики Ігорю Обухову і Анатолію Баранову, а також усім, хто доклав зусиль до тренування, навчання і виховання Іллі Москаленка.