gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Останній дзвоник в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ 2019

   24 травня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки відбулось святкове завершення четвертого навчального року.
   На урочистому заході з вітаннями до учнів та педагогів звернулися начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, директор ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич.
   Право підняти державний прапор України надали Кристині Юрчук – рекордсменці України з бігу на 60 м з бар’єрами, багаторазовій чемпіонці країни, переможниці та призерці міжнародних легкоатлетичних зустрічей. Музичне привітання для учасників свята підготувала Євгенія Федотчева.
   Традиційно зворушливі слова прозвучали на адресу випускників.Урочистості продовжились приємною церемонією нагородження кращих учнів та педагогів училища. Володимир Мицик вручив вітальний лист від управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації педагогічному колективу Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки та грамоти управління викладачам закладу: викладачу історії Ларисі Леоновій, викладачу інформатики Ользі Шурло, викладачу хімії та біології Едуарду Панаріну.
   Грамотами за сумлінне та відповідальне ставлення до навчання та активну участь у громадському житті ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич нагородив: учня 7 класу Олексія Плиса, ученицю 10 класу Дар’ю Данилову, учня 11 класу Олександра Круглікова, студентку 22 групи Дар’ю Миронець. Грамоти за високі лідерські здібності та активну участь у громадському житті міста від управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради отримали: Таісія Дем’янова, Максим Чамкін та Наталя Зінкевич.
   Фінальними акордами заходу стали вальс випускників Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, запуск у небо синьо-жовтих кульок і цифр «2019» та, безпосередньо, сам останній дзвінок. Завершилося свято пам’ятною фотосесією.

 

gallery/ostanniy-dzvonik-2019 (38)