КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Перемоги триатлоністів коледжу на чемпіонаті України

   8 та 9 жовтня 2022 року в місті Житомир відбувся чемпіонат України з триатлону (дуатлон) на суперспринтерській дистанції, а також чемпіонат України з естафет серед дорослих та молоді.

   Після тривалої закордонної підготовки та успішних виступів на міжнародних змагань з травня по вересень, триатлоністи Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки повернулися до України, аби довести свою силу й на національному рівні.

   Вихованці коледжу імені Сергія Бубки, які представляють місто Слов’янськ, гідно показали себе в програмі чемпіонату, що передбачає подолання заданого маршруту бігом та на велосипеді (дуатлон не включає плавання, традиційного для змагань з триатлону).

   За підсумками змагань триатлети коледжу імені Сергія Бубки здобули особисті та командні нагороди.

   У боротьбі серед юніорок впевнено перемогла Олександра Заровна.
   Нагороду бронзового ґатунку в змаганнях серед кадетів виборов Захар Цівковський; п’яте місце посів Данило Драгулян, шосте місце – Олександр Потрубач, 14 місце – Станіслав Крилов.  

   У другий день змагань відзначилась естафетні команди Донецької області. Перша збірна команда Донеччини виборола «золото», а друга збірна команда, до якої увійшли Захар Цівковський, Олександра Заровна та Данило Драгулян, стала третьою серед дорослих та найкращою у віковій групі «молодь».

   Вітаємо триатлетів і їхню наставницю Ольгу Драгулян, тренера-викладача Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.