КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Переможний дубль у чемпіонатах області з волейболу серед юнаків і дівчат U15

   З 9 по 12 грудня 2021 року в містах Бахмут і Лиман відбулись чемпіонати Донецької області з волейболу серед юнаків і дівчат віком до 15 років та молодших. В обох чемпіонатах перемогли команди під орудою Олени Дробітько, тренера-викладача Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

   У спорткомплексі «Металург» (м. Бахмут) за чемпіонський титул змагались сім команд юнаків, які представляють Бахмут, Лиман, Соледар, Шахівську ОТГ, Іллінівську ОТГ, Софіївку/Олександро-Калинове. На груповому і плей-оф етапах команда Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки і КДЮСШ №1 м. Бахмут здобула п’ять перемог в п’яти матчах і звання чемпіонів Донецької області.

   У спорткомплексі «Локомотив» (м. Лиман) звання кращих виборювали вісім команд дівчат – представниці Бахмута, Добропілля, Курахового, Лиману, Новодонецького, Покровська, Родинського, Соледару. Юні волейболістки спочатку відіграли у підгрупах, а потім були перехресні зустрічі та фінали. За підсумками цікавої боротьби перемогу святкувала команда Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки і КДЮСШ №1 м. Бахмут.

   Наших чемпіонів і чемпіонок нагородили медалями й грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

   Відеозапис переможного фіналу і нагородження юнаків можна переглянути на Ютуб-каналі «Коледж ім. С.Бубки (Бахмут)» за посиланням:

https://youtu.be/z5U_qm8-XtY