КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Перший дзвоник для учнів коледжу пролунав вперше у Полтаві

   1 вересня 2022 року в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» веселим ,галасливим , срібним голосом, пролунав для учнів перший дзвінок.

  Це особливий і трепетний день для тих, хто щойно приєднався до нашої дружньої родини, і тих, хто є цьогорічним випускником. Для перших - це початок нового життя. А для випускників – сигнал для мобілізації всіх сил, адже придбання знань та спортивних здобутків в цьому році буде гарантією щасливого квитка в майбутнє.

   Під час привітального слова, виконуючий обов’язки начальника управління з фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Горбунов Сергій Юрійович, зауважив, що цього року для організації навчального процесу , і створення гідних умов для здобуття освіти ,колектив коледжу доклав максимальних зусиль.

   Окрема подяка , за можливість розпочати навчальний рік на базі вищого навчального закладу «Полтавський національний педагогічний Університет» була висловлена керівництву даного навчального закладу в обличчі ректора Гриньової Марини Вікторівни.

   На урочистій лінійці , для КЗ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ.С.БУБКИ», за розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації був вручений сертифікат на отримання станції супутникового зв’язку STARLINK V3.

   За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Донецькій області , подяками, грамотами та похвальними листами було нагороджено керівництво та працівники коледжу.

   Бажаємо учням та студентам , щоб цей навчальний рік виправдав очікування і приніс високі показники у навчанні та спорті.