КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Перший крок у доросле життя

  15 червня 2018 року в ДОНЕЦЬКОМУ ВИЩОМУ УЧИЛИЩІ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-их класів. Для когось це кінець шкільного життя, а когось попереду чекають два важких і відповідальних роки. Наші випускники - юні хлопці і красиві дівчата, що роблять перші кроки у доросле життя.І ось вони на урочистій лінійці з щирими усмішками і сумними поглядами, стоять перед нами і прощаються з шкільним життям, вчителями, друзями.
   Учні заходили на лінійку зі своїми класними керівниками. Учнів 9-А класу супроводжувала Федотчева Т.К., 9-Б клас завітав з Чайкою Н.П., а 9-В клас з класним керівником Чалою В.В.
   Зі словами привітання до учнів та їх батьків звернувся директор училища Анушкевич І.К. Він побажав випускникам вірити в себе, слухати серце і обрати ту стежину, яка буде їм до вподоби.
   Зі словами подяки до вчителіві батьків звернулися наші випускники, вони дякували за турботу та душевне тепло. В подяку до слів, учні подарували квіти педагогам.
   З побажанням не зупиняйтесь на досягнутому і щоб мрії ставали реальністю, звернулися до дітей батьки.
   Бажаємо нашим випускникам щасливої дороги, досягти своєї мрії, добробуту і міцного здоров’я!