КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Перспективна молодь ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

   Проект «Школа активної молоді Бахмута», який виконується ГО «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) запрацювала в Бахмуті, пройшло вже декілька етапів.
   Перший етап був у вигляді уроків  "Школи юного громадянина", які стартували у всіх ВУЗах Бахмута. Завдяки таким заходам було виявлено активну молодь, яка прийняла участь в подальшому розвитку проекту.
   Другий етап - обговорення майбутнього проекту з ініціативною групою студентів педагогічного училища, ДВУОР ІМ.С.БУБКИ, коледжу транспортної інфраструктури та медичного коледжу. Завдяки ідеї студентів у Бахмуті можуть з'явитись спортивні майданчики для волейбольних ігор.
Третій етап -  це   триденна практична сесія в Святогірську! Була й теорія, була й практика у вигляді захисту своїх наробок та планів, які студенти розробляли у групах.
   Четвертий, та мабуть найцікавіший,13 червня Молодіжна рада Сум приймала гостей з міста Бахмут, Донецької області! Студенти ДВУОР ІМ.С.БУБКИ Мойбенко Андрій та Павлов Дмитро та ще із 7 провідних ВУЗів різних напрямків професійного спрямування, мали змогу відвідати екскурсію містом, Конгрес-центром СумДУ та стінами Сумської міської ради, попередньо відвідавши вищі навчальні заклади міста Суми. Керівники підрозділів Молодіжної ради презентували свою діяльність за напрямками та у форматі круглого столу обговорили питання, що виникали у ході розмови.       Завершальною частиною зустрічі була можливість поспілкуватися із Сумським міським головою Олександром Лисенко. Мер розповів про систему самоврядування, розподіл бюджету, концепцію управління та як це працює в житті.
   Наразі, проект крокує далі, слідкуємо за їх подальшим розвитком та бажаємо учасникам успіхів та перемог!