ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Підсумки роботи ДВУОР ім. С.Бубки за 2019 рік

   26 травня 2020 р. в онлайн-режимі відбулося засідання колегії управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
   Захід пройшов під головуванням начальника управління Володимира Мицика. Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівники обласних організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівники управління.
   Про підсумки роботи Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки за 2019 рік доповів директор навчального закладу Ігор Анушкевич. Так, на сьогодні функціонує 13 спортивних відділень (баскетбол, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велоспорт, волейбол, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, триатлон, тхеквондо, футбол). Загальний контингент училища становить 333 особи (училищний блок – 162, шкільний блок – 171). Працюють 36 тренерів-викладачів, з них 27 штатних, директор училища та три тренери мають звання «Заслужений тренер України», один тренер – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».
   У 2019 році до складу збірних команд України входили 43 спортсмена училища (основний склад – 7, кандидати – 18, резерв – 18). Представники ДВУОР ім. С.Бубки 22 рази ставали переможцями та призерами міжнародних змагань, 446 разів – всеукраїнських. Катерина Зелених, яка в 2019 році стала бронзовою призеркою чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби серед юніорок, виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу, ще дев’ять спортсменів отримали звання майстрів спорту, 23 – кандидатів у майстри спорту.
   За результатами виступів спортсменів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2019 році Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки набрало 23053 очка, посівши 9 місце в рейтингу серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю України.
Протягом 2019 року фінансові надходження за загальним та спеціальним фондами склали 55775,58 тис. грн., серед яких витрати на спортивні заходи, фізкультурно-оздоровчу та навчально-тренувальну роботу – 6192,5 тис. грн., придбання спортивного обладнання та інвентарю – 3115,6 тис. грн., соціальне забезпечення (стипендії, грошові винагороди спортсменам) – 959,5 тис. грн., медико-відновлювальні засоби – 600,0 тис. грн., послуги, пов’язані з експлуатацією спортивних споруд – 2961,1 тис. грн., харчування спортсменів – 8871,22 тис. грн.
   У грудні 2019 року ДВУОР ім. С.Бубки отримало в користування реконструйоване футбольне поле зі штучним покриттям 105х68 м на території стадіону «Авангард». З метою забезпечення училища власними спортивними спорудами було розроблено проєкт щодо будівництва по вулиці Благовіщенській учбового корпусу на 400 учнів та студентів. Його загальна вартість за експертним звітом складає 176330,862 тис. грн., і фінансуватимуться він за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Наразі завершується підготовчі для будівництва роботи. Невдовзі училище також матиме власну базу для проживання спортсменів – на його баланс із балансу Бахмутського педагогічного училища передано 5-поверховий гуртожиток, де буде проведено реконструкцію.