КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Правда про ВІЛ/СНІД

   Скільки про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч нас – не в моєму місті чи селі, не в моїй області, не в моїй країні.
Щоб розвіяти міф про ВІЛ/СНІД, в училищі13 вересня відбулася тематична зустріч з практикуючим психологом-психотерапевтом Бахмутської міської дитячої лікарні Макогон Юлією Володимирівною.   

   Вона у зрозумілій формі представила учням інформацію про ВІЛ-інфекцію та СНІД.
   На початку зустрічі проведено анкетування, за допомогою якого можна простежити, на скільки діти володіють інформацією, та брошури, де вміщено основні тези про СНІД. До уваги учнів представлено короткометражний документальний фільм «Правда про СНІД», де розповідалося про шляхи передачі СНІДу, кількість заражених ВІЛ-інфекцією, а також вміщено коментарі людей, хворих на цю страшну хворобу. Фільм на дітей справив неабияке враження. Далі за допомогою гри психолог пояснила дітям, що не усі, хто має ВІЛ-інфекцію, заразилися нею через розпусний спосіб життя. У ігровій формі вчила учнів не засуджувати таких людей, не знаючи де вони отримали хворобу. Наприкінці зустрічі, як висновок набутих знань, учнями створено стінгазету.
   Протягом зустрічі діти проявляли неабияке зацікавлення, активно брали участь у обговоренні. По закінченню учні подякували гості за змістовну та цікаву зустріч.