КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Прощальною мелодією пролунав для випускників останній дзвоник

   8 червня 2021 року в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» прощальною мелодією пролунав для випускників останній дзвоник.
   Героями цього свята традиційно вважаються учні 9-х та 11-го класів та студенти 4 курсу. Сьогодні вони ще раз збиралися разом, щоб згадати, які прекрасні викладачі їх навчали, які чудові друзі були поруч, як разом долали Олімп, як підтримували одне одного на змаганнях. Останній дзвоник в коледжі - це рубіж між юністю і тим іншим самостійним життям, яке починається за стінами рідної альма-матер.
   На урочистій лінійці начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир МИЦИК зауважив, що останній дзвоник у коледжі – це крок у доросле життя для кожного випускника, тому побажав кожному самостійності та відповідальності.Від Управління фізичної культури та спорту почесні грамоти отримали тренер-викладач відділення боротьби вільної, суддя національної категорії з боротьби вільної – Ганна ЄФРЕМОВА; тренер-викладач відділення волейболу – Олена ДРОБІТЬКО; майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з боротьби вільної, багаторазова чемпіонка України, бронзова призерка Кубку Світу серед дорослих, срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді - Катерина ЗЕЛЕНИХ;бронзовий призер чемпіонату України з важкої атлетики – Владислав ПРИЛИПКО.       Посвідчення майстра спорту отримали: член резервного складу збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер України з велоспорту –  Віталій ОСИПЕНКО та чемпіон і багаторазовий призер України – Олександр ВЬОРСТКІН.
   У своєму вітальному слові директор коледжу Ігор АНУШКЕВИЧ нагадав випускникам хвилюючі миті зі студентського і шкільного життя та побажав успіхів у нових починаннях. Класним керівникам випускних класів та кураторам студентських груп 4 курсу були вручені грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та активну життєву позицію.
   У цьому році випускники започаткували нову традицію та передали факел знань як символ торжества розуму, добра і миру їх наступникам- 7-класникам.
   У кінці свята традиційнийтанок– вальс випускників… Він особливий, наповнений хвилюванням, гордістю та щастям, сумом та надією. 
   Завершився навчальний рік… Закінчилось і свято Останнього дзвоника - запущені в небо кульки, зроблені колективні фото, заповнились особисті сторінки інтернет мереж. Тож, у добру путь, дорогі випускники! Нехай дорога в незвідане майбутнє стелиться широким рушником, вишитим любов’ю ваших рідних. Щасти вам в усьому!