КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

П’ять медалей ювілейного турніру з вільної боротьби у Кривому Розі

   18 та 19 лютого 2020 р. у місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область) відбувся ХХ відкритий всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків і дівчат 2005-2007 років народження, присвячений 76-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників.
   У змаганнях взяли участь команди з 14 областей України, а також Азербайджану. На трьох килимах боролися 250 спортсменів (185 юнаків та 65 дівчат). Серед учасників турніру були переможці та призери чемпіонатів України та Європи.
Донеччину на змаганнях гідно представила команда Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут), яка здобула п’ять нагород: дві золоті, дві срібні та одну бронзову.
   У ваговій категорії до 46 кг золоту медаль виборола Марія Єфремова (8-А клас, м. Бахмут), а бронзову- Софія Леппа (9-Б клас, м. Слов’янськ/Бахмут).  
   У вазі до 50 кг найсильнішою стала Анастасія Задворна (9-А клас, м.Бахмут).
   У вазі до 58 кг срібну нагороду здобула Єлизавета Виноград (9-А клас, м. Краматорськ/Бахмут), а у вазі до 68 кг - Дмитро Рутченко (8-А клас, м. Маріуполь/Бахмут).
   Команду ДВУОР ім. С.Бубки підготували тренери-викладачі: Григорій Шепелєв, Максим, Андрій і Ганна Єфремови,Людмила Скляренко, Ірина Гусяк.
   Вітаємо борців та тренерів з вдалим виступом!