КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Робочий візит Вадима Філашкіна та Володимира Мицика

   2 квітня 2020 р. заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлюють повноцінну діяльність обласний лікарсько-фізкультурний диспансер та Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.
   Вадим Філашкін та Володимир Мицик перевірили хід слідування наміченому графіку завдань і акцентували увагу на дотриманні підрядниками термінів виконання робіт по реконструкції обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.А також вони ознайомились з діяльністю Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки. Так, з 2015 року училище розміщено на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» (за адресою: вул. Черняховського, 26), де наразі тривають ремонтні роботи.
   Задля тренувань орендується стадіон «Металург», що відповідає сучасним міжнародним стандартам.У 2019 році ДВУОР ім. С.Бубки отримало в користування реконструйоване футбольне поле зі штучним покриттям 105х68 м на території стадіону «Авангард» по вулиці Благовіщенській.    Поруч уже найближчим часом мають розпочатися роботи з будівництва учбового корпусу на 400 учнів та студентів: наразі проведено тендерні процедури та укладено договір з підрядником – ТОВ «Хозхімсервіс». Проєкт реалізовуватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету, вартість робіт за експертним звітом складає 176 330,862 тис. грн.
   Також з балансу Бахмутського педагогічного училища на баланс Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки здійснено процедуру передачі 5-поверхового гуртожитку, який знаходиться за адресою: вул. Благовіщенська, 43. Проєкт з реконструкції будівлі входить до переліку об’єктів, який затверджено в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку.    Наразі відбувається коригування проєктно-кошторисної документації в частині заробітної плати та цін на матеріали.