КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Розпочато підготовчі роботи для будівництва учбового корпусу

   17 квітня 2020 р. заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлює повноцінну діяльність Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.
   «Наразі на місці майбутнього учбового корпусу розпочато підготовчі роботи. Демонтуємо трибуну і готуємо майданчик для будівництва», - розповів прораб Ігор Ігнатенко, представник підрядника– ТОВ «Хозхімсервіс».
   Нагадаємо, що заклад, який відіграє дуже важливу роль у процесі підготовки спортсменів високого класу, з 2015 року функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» (за адресою: вул. Черняховського, 26). Задля тренувань орендується стадіон «Металург», що відповідає сучасним міжнародним стандартам. У 2019 році ДВУОР ім. С.Бубки отримало в користування реконструйоване футбольне поле зі штучним покриттям 105х68 м на території стадіону «Авангард».
   З метою забезпечення училища власними спортивними спорудами було розроблено проєкт щодо будівництва учбового корпусу на 400 учнів та студентів по вулиці Благовіщенській. Проведено тендерні процедури, укладено договір з підрядником – ТОВ «Хозхімсервіс». Роботи, загальна вартість яких за експертним звітом складає 176 330,862 тис. грн., фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.
   Проєктом передбачено: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард», що поруч, бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.
   Додамо, що невдовзі Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки також матиме власну базу для проживання спортсменів – на його баланс із балансу Бахмутського педагогічного училища передано 5-поверховий гуртожиток (за адресою: вул. Благовіщенська, 43).Проєкт з реконструкції будівлі входить до переліку об’єктів, який затверджено в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку. Наразі відбувається коригування проєктно-кошторисної документації в частині заробітної плати та цін на матеріали.