КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Сад чемпіонів– нова традиція коледжу ім. С.Бубки

   10 квітня 2021 року в Донецькому обласному спеціалізованому коледжі спортивного профілю ім. С.Бубки висадили 30 горіхових дерев з нагоди 30-річчя Незалежності Українита започаткували Садчемпіонів.

   Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», де з 2015 року функціонує КЗ «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки», суботнім ранком радо зустрічав бажаних гостей. До учнів і студентів коледжу завітали колеги –юні футболісти на чолі з Артемом Чепуріним, президентом громадської організації ФК «Легіон» (м. Бахмут).

   Нагадаємо, між коледжем ім. С.Бубки і футбольним клубом «Легіон» склались дружні партнерські стосунки, а найкращі вихованці «Легіону» здобувають освіту в спортивному коледжі. Гості привезли 30 саджанців горіха – священного дерева, який є символом мудрості, натхнення, обожнення, краси та магічної сили.

   «Сьогодні ми долучаємось до екологічного проєкту «Озеленення планети», – розповів президент ФК «Легіон» Артем Чепурін.–10 квітня буде висаджено за одну добу один мільйон дерев в 100 країнах світу. Організатори глобального міжнародного проекту https://greeningplanet.org/ поставили перед собою амбітну мету –протягом трьох роківвисадити сто мільйонів дерев, відновити екосистему Землі, об’єднати людей планети і змінити екосвідомість людей щодо шанобливого ставлення до природи».

   «Ми наслідуємо приклад очільника області Павла Кириленка іпідтримуємо екологічні ініціативи,– зазначив директор коледжу ім. С.Бубки Ігор Анушкевич. – З нагоди 30-ї річниці Незалежності України ми започаткували нову традицію,і Сад чемпіонів розпочато з тридцяти горіхових дерев.Сподіваюсь,що саме таку кількість спортсменів Донецька область делегує до складу національної збірної команди на Олімпійські ігри в Токіо», –підсумував майстер спорту СРСР з дзюдо, заслужений тренер України.

   Дотримуючись чинних карантинних обмежень, юні спортсмени разом з тренерами-викладачами, вихователями і співробітниками коледжу висадили горіхові дерева. Працюючи дружно і завзято, хлопці і дівчатабажали одне одному успіхів у навчанні–аби кожному вдалося розколоти міцний горішок знань, а також новихспортивнихвисот– щобусіх суперників розчистити під горіх та при цьому не отримати на горіхи!