ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Що потрібно знати про ВІЛ і СНІД?

   Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини)  і його кінцева стадія – СНІД (синдром набутого імунодефіциту). СНІД - особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.
   Чи потрібно людині, яка живе у сучасному світі, знати про ВІЛ і СНІД? Один мудрець сказав: "Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника - ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе - можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе, і супротивника - перемога буде на твоєму боці". Цим супротивником для людства є ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити себе і своїх близьких, а також допомогти тим, кого ще можна врятувати. Саме з цієї нагоди, 19 листопада було проведено лекцію для учнів і студентів училища психологом кабінету «Альтернатива» КДМ КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Макогон Ю.В., яка познайомила з причинами і наслідками захворювання, зі статистичними даними і засобами захисту від захворювання.
   Кожного дня у світі інфікується 15 - 16 тисяч осіб, переважно молодого віку. Однак людство, як і багато років тому, не хоче всерйоз сприймати той факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.
   Співіснування з інфікованими ВІЛ для багатьох людей стає випробуванням справжніх людських якостей, щирості материнських, подружніх та дружніх почуттів, фактично мірилом їхньої людяності.

gallery/що потрібно знати про віл і снід (8)