КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Шаную воїнів, біжу за героїв України

   26 вересня 2020 року в Україні вперше проведено патріотичний легкоатлетичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Захід організовано до Дня пам’яті захисників України (29 серпня), які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.
   До всеукраїнського патріотичного забігу долучилися учні, студенти, тренери-викладачі, інструктори-методисти Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.
   На відкритті заходу всі учасники забігу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих борців за незалежність України, а також курсантів, які загинули напередодні, внаслідок падіння літака АН-26 на Харківщині.
   Забіг став засобом пробігти за тих, хто загинув, захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднати свідомих громадян навколо цінностей української державності і незалежності. Зазначимо, що цей захід закладає традицію щорічного патріотичного забігу в пам’ять про полеглих воїнів.

   Пам’ятаємо наших героїв.