gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Скажи наркотикам – НІ!

   Боротьба з наркоманією дуже цікаве питання, оскільки підхід до справи може бути різнобічним. Останнім часом боротьба з наркоманією проходить дуже цікавим чином.

   П’ятого травня в місті Бахмут студентська молодь спільно з волонтерами товариства Червоного Хреста, молодіжною організацією Християнської церкви за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, провели акцію "Молодь проти наркотиків". Під час акції зафарбовували "закладки" -місця реклами торгівлі наркотиками , які заполонили наше місто. Так звані «закладки» - новий спосіб збуту наркотиків. Вони зображують адресу, за якою можна купити заборонені речовини через Інтернет. Щоб попередити цей спосіб поширення наркотиків, молодіжні організації вирішили об'єднати зусилля і зафарбувати такі закладки в Бахмуті.

   Боротьба з наркоманією має проходити і на всіх фронтах, а саме знищувати передумови і вводити розумність, правильні дані з самого початку, з дитинства також з боку законів, знаходження ринків збуту,  і так далі. В умовах розбудови незалежної України потрібні тверезі, розумні, люблячі свою Батьківщину люди. Борімось разом!

gallery/stop-narkotik (5)