КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Спорт і молодь - поняття нероздільні

   Колектив коледжу живе за принципом: «У здоровому тілі - здоровий дух». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.

   Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток. Здоровий спосіб життя – це раціонально організований, активний, трудовий, загартовуючий спосіб життя. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я молоді через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії та несприятливих сторін життя, пов’язаних із різноманітними ситуаціями. В нашому навчальному закладі ці питання є пріоритетними.

   Напередодні Міжнародного Дня здоров’я з метою висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» було проведено фотоконкурс « Молодь – обирає здоров’я».

   До вашої уваги найкращі фотороботи учасників конкурсу.