КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Спортивне сузір’я Донеччини-2022

   17 лютого в місті Київ, з метою  нагородження  кращих діячів спорту Донецької області, відбулася щорічна церемонія «Спортивне сузір’я Донеччини-2022».

   Спортсменів, тренерів і спортивних діячів привітали голова облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, заступник Міністра молоді та спорту України Віталій Лавров, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик та заслужений майстер спорту,  легенда футбольного клубу «Динамо» (Київ), Володимир Онищенко. Головним організатором заходу виступив Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який очолює Сергій Головченко. Почесні гості вручили спеціальні нагороди кращим представникам спортивної сфери в 2022 році.

   Нагороду в номінації «Найкраща спортивна організація року»  отримав КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ».

   Спортсмени коледжу з індивідуальних та командних видів спорту протягом 2022 року взяли участь у 65 змаганнях, з них: 21 міжнародного, 32 всеукраїнського та 13 обласних рівнів.

   Вихованці коледжу 27 разів ставали переможцями та призерами міжнародних та  63 рази всеукраїнських змагань

   За підсумками 2022 року 2 спортсмени виконали норматив звання МСУ, 18 - норму КМСУ, 28 спортсменів увійшли до збірних команд України з видів спорту.

   Нагороду в номінації «Опора спорту» отримала команда гуманітарного штабу НОК України на чолі з Говоровою  Оленою у складі Риляка Івана, Якимця Сергія, Друзенко Максима, Лисенка Інни, Ігнатова Євгена, Багмет Наталі за організацію оперативної передачі гуманітарної допомоги,надходження якої забезпечив Сергій Бубка.

   Висловлюємо щиру подяку гуманітарному штабу НОК України та особисто Сергію Назаровичу.

   Адміністрація, працівники та здобувачі освіти коледжу щиро дякують за гідну оцінку праці та всебічну підтримку нашого закладу.

   Продовжуємо працювати задля спортивних перемог у славу Донеччини та України! Рухаймося до нашої спільної мети!