КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Стартував футбольний турнір на призи коледжу ім. С.Бубки

   30 січня 2021 року на стадіоні «Авангард» міста Бахмут стартував відкритий зимовий турнір з футболу на призи КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки». 
   Протягом місяця по суботах на стадіоні «Авангард» змагаються п’ять колективів з Бахмута і Торецька: «Спартак-Бахмут» (м. Бахмут), «Олімпік» (м. Бахмут), «Шахтар» (м. Торецьк), а також ві команди Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки –U17(тренер-викладач Євген Холіч) та U19 (тренер-викладачІгор Пугач).
   Головна мета турніру – підвищення спортивної майстерності. Так, завдяки цьому турнірові футболісти-студенти коледжу ім. С.Бубки отримують змагальну практику, якої були позбавлені протягом карантину, і наполегливо готуються до поновлення чемпіонату України у своїх вікових групах.       Крім того, тренери-викладачі коледжу ім. С.Бубки мають можливість награвати нові тактичні схеми, експериментувати зі складами і при цьому позбавлені хвилювань за результати матчів у рамках цих змагань.
   Турнір розпочався у дощовий день, а це, як відомо, добра народна прикмета. Стартовий свисток дав головний суддя матчу – Дмитро Бугровський, інструктор-методист з фізичної культури та спорту коледжу ім. С.Бубки.
   Першими на синтетичний газон стадіону «Авангард» вийшли футболісти коледжу ім. С.БубкиU17 (тренер-викладач Євген Холіч) і команда «Шахтар» (м. Торецьк) під орудою Дмитра Реплянського. Голами за коледж відзначились Іван Прийменко і Микита Іванченко, а за суперників – Олег Терентьєв, Ігор Руденко і двічі Олександр Костін. У підсумку – 2:4.
   У другому матчі дня зустрілись командиколеджу ім. С.БубкиU19 (тренер-викладач Ігор Пугач) і «Спартак-Бахмут» (м. Бахмут) на чолі з граючим тренером Ігорем Карпенком. Цікаво, що у складі «спартаківців» зігралишестеро випускників коледжу ім. С.Бубки – брати Денис і Кирило Крутови, Дмитро Зубенко, Микита Солов’янов, Ярослав Нікішин і Євген Холіч, який працює тренером-викладачем коледжу ім. С.Бубки.
Голкіпер-тренер Євген Холіч провів дуже вдалий матч і відбив декілька дуже небезпечних ударів. Та все ж таки студентамвдалось двічі його засмутити – голи на рахунку Дмитра Шапаренка і Владислава Бабкіна. За «Спартак-Бахмут» відзначились Олексій Горбик, Кирило Митюков, Микита Солов’янов та Ілля Ахметтурлієв.У підсумку – 2:4.
   Матчі другого туру заплановані 6 лютого.