КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Стоп «Булінг»!

   Термін "булінг" об'єднує у собі всі "нестатутні" взаємовідносини в учбових закладах: залякування, знущання, побиття, псування майна. Іноді випадки цькування серед учнів мають досить серйозні наслідки. За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань. Що можна зробити, аби зупинити булінг, дізнавалися вихованці ДВУОР ІМ.С.БУБКИ за допомогою практикуючого психолога-психотерапевта Бахмутської міської дитячої лікарні Макогон Юлії Володимирівни.
   Учні брали активну участь у заході та охоче описували ситуації, які траплялись у їх житті або в житті їхніх друзів. Під час заходу було проведено гру, у якій всі мали можливість змоделювати ситуацію та розробити алгоритм дій  виходу із такої ситуації.
   Юлія Володимирівна закликала не боятися захищати свої права, небайдуже ставитися до випадків агресії проти своїх однолітків та одразу звертатися за допомогою вчителів, керівників, дорослих, батьків, у випадку, коли їх тим чи іншим чином ображають, але й було наголошено, що не треба ставати агресором. Роз'яснено, що кожну ситуацію треба завжди намагатись вирішувати мирним шляхом.