КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Святий Миколай, до нас завітай!

   Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.
Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.
   Цього святкового дня в КЗ «ДОСКСП ім. С. БУБКИ» відбулося святкове дійство, яке підготувала педагог-організатор Лисенко Анжела Євгенівна, разом із студентами та учнями старших класів для учнів 7-го класу та дітей пільгової категорії. Юні спортсмени радо  зустрічали  Миколая та його помічників - янголів,  який прийшов до них з подарунками. Вони сердечно привітали учнів, студентів  та вчителів з гарним святом, побажали миру, здоров’я та благополуччя, а ще потішили солодкими «миколайчиками».
   Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.