gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Святкування 8 березня в ДВУОР ім. С. Бубки

Для Вас прекрасні, милі, унікальні…

   Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать осипає всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю чарівністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

   Наше училище цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 6 березня, учні та студенти влаштували чудовий концерт для прекрасної половини людства. Всі юнаки щиро вітали своїх вчителів, однокласниць та однокурсниць. Вони порадувализворушливими віршами, своїм співом дівчата зачепили серце кожного, подарували теплі слова вдячності. Присутніх зачарувала мрійлива атмосфера, яку створили ведучі: Михайло Абрамов та Максим Ісіков.

   Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!Залишайтеся завжди такими ж ніжними і чудовими, як перші весняні проліски! Нехай саме для вас світить сонечко, голубішають небеса, весело щебече пташиний хор і буде сто причин для щасливих посмішок! Пам’ятайте, що кожна з вас по-своєму прекрасна, мила й унікальна!

gallery/8 березня 2017 (5)