gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Святкування річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка

ГОРДІ, ЩО НАШ!

Ти нам залишив прагнення високі,

Шляхи священні, по яких іти

Твого сумління й мужності уроки

Ми бережем і будем берегти.

Микола Палієнко 

 

   До річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка  у ДВУОР ім. С.Бубки було організовано та проведено засідання літературного гуртка «Творча кав’ярня». На якому учні  та студенти училища згадали найцікавіші хроніки з життя видатного українського генія, борця і щирого патріота, людину, талант якої важко переоцінити, щирого сина України Тараса Григоровича Шевченка.

   І студенти, і викладач з натхненням розповідали про поета, зачитували  його твори, робили припущення на тему: «Якби поет був нашим сучасником…» або «Я хочу бути як Шевченко!» Назавершення всі присутні урочисто декламували власнонаписані поезії  на честь  геніального творця нашої держави.

- Ми раді, що можемо додати свої голоси до тих, які возвеличують видатного українського поета Т. Шевченка за вагомий внесок у культуру не тільки України, яку він любив і описував, а й у світові надбання, - зазначила викладач української мови та літератури О.Р. Петренко.

  Його творчість є благородною частиною  історичної спадщини, бо, як стерджував О. Гончар: «Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя. Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і внаших піснях,у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись».

Оргкомітет ДВУОР ім. С.Бубки

gallery/святкування річниці з дня народження кобзаря (3)