КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Свято героїзму та мужності

   День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
   Урочисте свято в ДВУОР відбулося 11 жовтня, яке було присвячене героїзму та мужності. Зі словами привітання до учнів, студентів та гостей звернувся директор училища Анушкевич І.К.: «Сердечно вітаю Вас з Днем Захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто на ній живе, користується всіма її благами і дарами».
   Цікавим і змістовним був проведений святковий захід до Дня захисника України. Студенти привітали віршами, танцями та піснями присутніх. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять славних синів України.Цей захід сприяв вихованню національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління та вшановував славний подвиг захисників Батьківщини.