gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Свято Першого дзвоника в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

   2 вересня 2019 року В ДОНЕЦЬКОМУ УЧИЛИЩІ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ відбулося свято Першого дзвоника.
   З вітальними словами до учнів та студентів училища звернулися директор училища  Анушкевич І.К., заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Точилова Н.М., начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Лис В.М., начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Л.О.,  які побажали учням та студентам віри у власні сили, наснаги і перемог у новому навчальному році.
   За доброю традицією на урочистій лінійці було відзначено відмінників навчання попереднього навчального року, яким було вручено грамоти за досягнуті успіхи.
   Представник четвертого курсу передав символічний дарунок семикласникам, як символ мудрості, терпіння та врівноваженості.  
   Особливі оплески дісталися спортсменам під час офіційного вручення посвідчень у Майстри спорту України: Сєдих Євгенії, Семчовій Віолетті, Керімовій Аїді.
По закінченні заходу для всіх пролунав перший дзвоник, після якого учні та студенти розійшлися по навчальним аудиторіям, де для них пройшов перший урок.
   Вітаємо всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань!
   Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім учням та студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних  друзів та досягти омріяної мети.

 

gallery/1veresnya