gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Свято шанування матерів

   Мама - це перше слово, яке вимовляє маленька людина. Воно прекрасно і ніжно звучить на всіх мовах світу. Найближча людина, мама постійно піклується і оберігає нас, вчить доброти і мудрості. Мама завжди пожаліє, зрозуміє і пробачить, і буде любити свою дитину, не дивлячись ні на що. Материнська турбота і безкорислива любов зігрівають нас до самої старості. 
День матері - це міжнародне свято вшанування матерів, що відзначається практично у всіх країнах світу. Причому в різних країнах ця подія відзначається в різний час. 

   15 травня 2017 року студенти та учні нашого училища відзначали це хвилююче свято. Вони відвідали загальноміський захід, приурочений до Дня матері, у Бахмутському міському народному Домі, привітали своїх «других» мам- класних керівників, кураторів, тренерів і вихователів з чудовим святом теплими й ніжними словами вдячності й пошани.

   Тільки в щасливій родині виростають щасливі діти. Тому давайте пам'ятати про матерів не тільки в свята, робити їх щасливими за їхню постійну турботу, терпіння і відданість.

gallery/svyato-shanuvannya-materіv