gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Тижні біології, хімії та географії у ДВУОР ім. C. Бубки

   В межах проведення тижня біології, хімії та географії у ДВУОР ім. С. Бубки був проведений конкурс малюнків «Первоцвіти». Учні зобразили рідкісних представників весняної флори: примули, проліски, крокуси, нарциси та ін. За результатами конкурсу І місце посів учень 8-В класу Бублик Ярослав (він представив 3 роботи, виконані олівцем та фарбами), ІІ місце – студентка 21 групи Яковлева Юлія, ІІ місце – учениця 8-Б класу Юрчук Кристина.

   22 березня учні 8-Б класу на чолі з класним керівником, учителем географії та біології, Чайкою Наталею Петрівною та студенти 11 групи на чолі з куратором, учителем біології та хімії, Нікітіною Тетяною Анатоліївною відвідали парк відпочинку «Лісова казка», що розташований поряд з нашим училищем за адресою: вул. Черняхівського, 2а. Раніше недоглянутий куточок лісонасаджень, вмілими руками хазяїв та персоналу перетворений на приємне сучасне місце для любителів активного відпочинку на лоні природи. У вольєрі живуть білочки та пара павичів, на території облаштовані дерев’яні альтанки, є мангали, лавки та гойдалки. Тут є стежки з мотузок для екстремалів різного віку – для дітей до 12 років та «верхолазів» старше 12 років; можна також здійснити швидкісний спуск по канату, що натягнутий над землею.

   Наші учні та студенти пройшли випробування швидкісним спуском та мотузяною стежкою, залишилися в захваті і понесли свої враження рідним, друзям, та приятелям.

   24 березня учителем біології та хімії Нікітіною Тетяною Анатоліївною організовано лекцію для учнів старших класів та студентів на тему здорового способу життя. Лектором виступив міський лікар-нарколог Карпов Вадим Іванович. Під час лекції висвітлені питання згубного впливу алкоголю, наркотичних речовин та паління на здоров’я юнаків та дівчат. Наші учні та студенти з цікавістю сприйняли подану інформацію, переглянули відеоматеріали, поставили лікарю питання, що їх цікавлять. Завершилася лекція блоком про відзначення міжнародного дня боротьби з туберкульозом та профілактику цього захворювання.

   З метою підтримки учнівсько-студентською молоддю та працівниками училища символічного акту всесвітньої єдності перед обличчям однієї з найважливіших проблем  сучасності – глобальним потеплінням та  у боротьбі зі зміною клімату, працівниками училища  проведені такі заходи:

- напередодні проведення акції на території училища та у приміщеннях навчального корпусу й гуртожитку на дошках оголошень та наочних інформаційних стендах розміщено інформацію про проведення Години Землі;
- 19 березня у рамках клубу вихідного дня  проведено інформаційно-просвітницьку роботу зі студентами та учнями, які проживають у гуртожитку, з метою їх ознайомлення  з необхідністю - проведення Години Землі та їх залучення до участі у цій акції;
- 19.03.2017 о 20.30 по всій території училища на 1 годину було вимкнуте світло.

gallery/тижні біології, хімії та географії у двуор ім. бубки  (2)